Altsayfa

PLUSITA SRK Endüstriyel Ltd.Şti olarak;endüstriyel alanda faaliyet gösteren işletmelerin ,üretim hatlarında ihtiyaç duydukları soğutma suyunu sağlayan  ve ortam havasının şartlandırılmasında  kullanılan chiller  gruplarının üretimini yapmaktayız.

Misyonumuz; verim  artışı sağlayabilmektir.

Şüphesiz, enerji verimliliği sağlayabilmek işletmelerin üzerinde çalıştığı konuların başında gelmektedir.Fabrikalarda yıl boyu 24 saat elektrik enerjisi ile çalışan chiller soğutma gruplarının  tükettiği enerjinin düşürülebilinmesi  yani verimli çiller sistemleri ile çalışılması her alanda ve her anlamda işletmelere önemli katkılar sağlar.Biz bizimle bu ortak bilinci paylaşan sizlerin üretimlerinizdeki verimliliği artırıyoruz.

İzmir merkez fabrikamız , yurt içi ve dışındaki bayilerimiz ve yetkili servislerimiz  ile biz olmayı sürekli kılabilmek için de belirli periyotlarda düzenlediğimiz kültür, eğitim ve bilgi paylaşım seminerlerimizi önemsiyoruz.

Chiller  tasarım ve test işlemlerimiz, Mühendislik Hizmetleri Bölümümüzce yürütülmekte olup müşteri taleplerine göre özel cihazlarda   üretiyoruz.

Ürünlerimiz;

CNG Dolum Tesislerinde, Plastik,Ambalaj,Seramik,Süt,Şarap,Lazer,Galvanik,Kalıpçılık,Kauçuk,Baskı,Takım Tezgahları ve Kimya Endüstrisinde kullanılmaktadır.